Załoga jachtuTOMEK
Pływa od 16 roku życia. Po drodze z kilkuletnią przerwą. Armator od 2012. Funkcja na jachcie: kierownik obiektu pływającego, sternik, w zależności od sytuacji także załogant.
Przymioty (od załogi): stateczny, wyrozumiały (oczywiście w sytuacjach, w których można być wyrozumiałym), pasjonat,  inteligentny, zdolny, kulturalny, sympatyczny, dowcipny.
O wadach nie piszemy choć i takie na pewno posiada :-) Kto poznał ten ocenił. My je znamy.
Ulubione zajęcia: dyskusje na forach, czytanie książek i czasopism, majsterkowanie, spoglądanie (kto facet ten wie).
Laureat Nagrody Honorowej SAJ za rok 2018.
Ulubione regaty: nocne

ANDRZEJ
Pływał najpierw na s/y Pallas i właśnie na tym jachcie dał się poznać z bardzo dobrej strony. Świetnie sprawdzał się w wymagających warunkach i nie tylko. W 2018 roku, po dłuższej przerwie, wrócił do pływania na s/y Czarodziejka. Miły i sympatyczny kolega. Odporny, z dużym zacięciem regatowym, a przy tym oaza spokoju.
Funkcja na jachcie: do wszystkiego chętnie przykłada rękę, szybko, sprawnie i skutecznie.
Ulubione regaty: każde :-)


OLEK
Kolega Tomka ze szkolnych lat. Żegluje od nastolatka, obecnie na tyle często na ile pozwalają obowiązki. Przygodę regatową z Tomkiem zaczynał na s/y Pallas.
Funkcja na jachcie: specjalista od ciężkich warunków.
Ulubione regaty: decyzja zapadnie.


<= To nie jest główna funkcja Olka.

ASIA
Z Tomkiem pływa od 2011 roku. Najpierw na s/y Pallas, a od 2013 r.
na s/y Czarodziejka.
Funkcja na jachcie: jako jedna z bardziej zwinnych i gibkich lata na dziób.
Lubi konkretne i szybkie działanie, odważna, lubi wyzwania. Im więcej się dzieje na morzu tym lepiej. Aczkolwiek, jeśli jest okazja popływania w czasie odroczki chętnie korzysta z okazji i wskakuje do wody w kamizelce asekuracyjnej, inaczej się nie da.
Czasem podważa decyzje sternika, ale zawsze w dobrej intencji. Skutek uboczny działalności Asi: zdezorientowany i znerwicowany sternik.
Ulubione regaty: GWG.


Załoga w zestawie najczęstszym. Autor B. Trzpis